Pytanie

Dzień dobry,od jakiegos czasu czuje sie zmeczona ,zaczelam mierzyc sobie cisnienie

Dzień dobry,od jakiegos czasu czuje sie zmeczona ,zaczelam mierzyc sobie cisnienie I jest ono np. 95/63/95 -5 rano/88/55/72-popoludnie /95/62/73-wieczor .Ogolnie max to 105/70/98. Do tego zimne palce u rak I zimno w palcach stóp. Mam 49 lat,praca mieszana ,chodze na spacery,troche cwicze. Chcialam zapytac czy to moze byc cos powaznego? ? czy spokojnie moge poczekac az sytuacja z koronawirusem sie uspokoi czy raczej działac?

Odpowiedzi
Kategorie: Zmęczenie

Odpowiedź

 1. Unknown
  15. Kwiecień 2020.

  Dzień dobry
  Dziękujemy za list. Może nie potrzebnie się pani obawia, z tego, co pani opisuje, podstawowe wyniki są w normie. Ogólne zmęczenie oraz zimne ręce czy też stopy mogą być objawem stresu lub zanieczyszczonego organizmu, ale również zaburzeń w krążeniu obwodowym krwi. Zmęczenie pomoże zwalczyć przeprowadzenie naturalnej kuracji oczyszczającej i herbatki ziołowe (żeń-szeń, różeniec górski, yerba mate, maca) na zimne stopy warto wypróbować napary: ziele jemioły, kwiatostan głogu, ziele arniki, miłorząb japoński. Jeśli stan zdrowia się nie poprawi lub jeszcze pogorszy, należy skonsultować się lekarzem, który zaleci specjalne badania.Dzień dobry
  Dziękujemy za list. Może nie potrzebnie się pani obawia, z tego, co pani opisuje, podstawowe wyniki są w normie. Ogólne zmęczenie oraz zimne ręce czy też stopy mogą być objawem stresu lub zanieczyszczonego organizmu, ale również zaburzeń w krążeniu obwodowym krwi. Zmęczenie pomoże zwalczyć przeprowadzenie naturalnej kuracji oczyszczającej i herbatki ziołowe (żeń-szeń, różeniec górski, yerba mate, maca) na zimne stopy warto wypróbować napary: ziele jemioły, kwiatostan głogu, ziele arniki, miłorząb japoński. Jeśli stan zdrowia się nie poprawi lub jeszcze pogorszy, należy skonsultować się lekarzem, który zaleci specjalne badania.

  Z poważaniem

  Zespół lekarzy Natural Swiss

Pytanie

Czesto dochodzi do takich sytuacji ze chce mi sie juz spac zanim cokolwiek zaczne robic

Witam , mam 22 lata na co dzien pracuje fizycznie po 7h trenuje pilke nozna 2x w tyg do tego raz w niedziele dochodzi mecz sypiam po 6-7 h . Czesto dochodzi do takich sytuacji ze chce mi sie juz spac zanim cokolwiek zaczne robic przyjde z roboty chce mi sie spac około 20 chce mi sie spac znajomi dziwia sie mowili zebym sie przebadał, do tego dochodzi słaba pamiec jestem magazynierem czasami nie potrafie sie skupic nie pamietam czego ile jest na magazynie gdzie sprawdzałem jakas pozycje np godzine temu rozkojarzam sie mysle o czym innym zamiast skupic sie na robocie , nie wiem czy własciwie sie kierje piszac tu ta wiadomosc ale moze problem jest w mojej diecie?

Odpowiedzi
Kategorie: Zmęczenie

Odpowiedź

 1. Dr. Rónay
  Barbara Ronay Specjalista w dziedzinie dietetyki
  17. Październik 2016.


   

  Dzień dobry

  Bardzo możliwe, że opisywane przez pana objawy mogą mieć związek z niewłaściwą dietą lub obecnością pasożytów w organizmie. Zalecam przeprowadzenie dokładnych badań lub wykonanie kuracji oczyszczającej, która oczyści i zregeneruje cały organizm, często sama taka kuracja bardzo pomaga, ale jeśli po przeprowadzeniu kuracji oczyszczającej dolegliwości nie ustąpią, należy skonsultować się z lekarzem.

  Z poważaniem

  dr. Barbara Ronay


Brak kategorii.

W tej kategorii nie znaleziono żadnych pytań.

Szukaj dalej lub zadaj pytanie.


Wyślij nam swoje pytanie