Pytanie

....od około 3 lat mam ciągły problem z zaparciami i uczucie parcia na stolec

CZY Clean Inside Pomoże Przy Ciągłych Zaparciach? Witam Pana od około 3 lat mam ciągły problem z zaparciami i uczucie parcia na stolec z potrzebą wypróżniania. Z 2 lata temu razem z zaparciami zdarzały mi się przez krótki okres krwawe stolce ale już nie mam z krwawieniem problemów ustąpiły samoczynnie ,robiłem sobie test na helicobacter pylori i był pozytywny.czytałem że to może być problem z zanieczyszczonymi jelitami i produkt CLEAN ISIDE by mi pomógł z zaparciami. a potrzeba wypróżniania to może być kolka jelitowa , mam 20 lat i nie wiem co mam dokładnie robić Dziękuję za odpowiedź Jacek

Odpowiedzi
Kategorie: Zaparcia

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  14. Maj 2018.

  Dzień dobry

  Z doświadczenia wiem, że Clean Inside pomógł wielu ludziom przy zaparciach, warto więc spróbować i oczywiście włączyć do diety jak najwięcej błonnika i dużo płynów. Gdyby jednak  kuracja oczyszczająca nie pomogła zalecam  udać się do lekarza  gastroenterologa, aby wykonał  kontrolne badania. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

  Z poważaniem,

  dr Csaba Podlupszki

Pytanie

.......... mam problem z wypróżnianiem.

Witam. Od 3 tygodni mam problem z wypróżnianiem. Początkowo się wypróżniałam, zjadłam ogórka szklarniowego później miałam biegunkę. Brałam mi.in. laremid. Po tym nie wyprózniałam się i dostałam zaparcia. Teraz chcę się wypróżnić, ale nie mogę, bo przy wypróżnianiu mnie boli. Czy picie soku jabłkowego z wodą oraz picie siemienia lnianaego pomoże uregulować pracę jelit? Proszę o rady. Ewa 23 l.

Odpowiedzi
Kategorie: Zaparcia

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  26. Styczeń 2018.
  Dzień dobry
   
  W przypadku zaparć należy włączyć do diety jak najwięcej produktów wysokobłonnikowych, ale aby uregulować pracę jelit warto przeprowadzić kuraję oczyszczającą jelita. 
   
  Z poważaniem
  dr Podlupszki Cs.

Pytanie

Jęsli zjem coś ciężkiego skurcze nasilają się

Witam. Od ponad roku mam dolegliwość związaną ze skurczami w środkowej, dolnej części klatki piersiowej oraz pod żebrami. Dodatkowo mam uczucie ucisku szyi (pod jabłkiem Adama z lewej i prawej strony) oraz niekiedy ból pleców pomiędzy łopatkami. Jakiś czas temu miałem krwawienie z odbytu. Lekarz ogólna zdiagnozowała (bez badania) żylaki odbytu. Pomyślałem ok. Przyjmowałem czopki ziołowe plus inne leki. Krwawienie wystąpiło 3 razy. 2 razy przed zażyciem leków, raz po zakończeniu kuracji. Na szczęście już 2 miesiące nie mam tych objawów, choć ostatnio podczas mycia się wyczułem małą krostę na zakończeniu odbytu. Stolec mam koloru żółtego z widocznymi resztki jedzenia, szczególnie pestkami. Niekiedy jego kształt jest cienki, innym razem kształt normalny ale konsystencja nie zbita i nie jednolita. Jęsli zjem coś ciężkiego skurcze nasilają się. Nie jest to ból ale strasznie przeszkadzające w życiu codziennym ruchy wnętrzności. Dodam, że ostatnio piję więcej wody- rano na czczo 0,6 l potem 1,5l (ok. miesiąca) i to nie pomaga. Proszę o pomoc w tej sprawie. Czuję się bardzo niekomfortowo oraz dokuczają mi te skurcze. Dziękuję.

Odpowiedzi
Kategorie: Biegunka

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  11. Październik 2016.

  Dzień dobry
  Według mnie problemy mogą być wywołane nieprawidłową funkcją woreczka żółciowego lub trzustki, przyczyną tych częstych skurczów i bólu brzucha może być również przepuklina żołądkowa. Należy przede wszystkim skonsultować się ze swoim lekarzem w celu przeprowadzenia dokładnych badań: konieczne będzie USG jamy brzusznej, w przypadku negatywnego wyniku dodatkowo badania gastroenterologiczne. Może pan spróbować przeprowadzić kurację oczyszczającą i jeśli za tymi objawami nie kryją się żadne poważne dolegliwości, znaczna poprawa zdrowia może nastąpić również po detoksykacji.

  Z poważaniem

  dr Podlupszki Cs.

Pytanie

mam problemy z oddawanie stolca dziwny biały i żółty śluz ciągnie się, w postaci makaronu, również spadek masy ciała wypadają włosy,

Mam 28 lat od przeszło roku mam problemy z oddawanie stolca dziwny biały i żółty śluz ciągnie się, w postaci makaronu, również spadek masy ciała wypadają włosy, w jamie ustnej dziwny biały nalot w okolicy odbytu dziwne małe krostki. i dużo innych dolegliwości. Miałem robioną gastroskopie wyniki były ze mam celiakie 3a wg marsala lecz po zrobieniu dodatkowych badan, przeciwciała przeciwko transglutaminazie i wyszły ujemne i stwierdził ze nie mam tej choroby . I stwierdził ze nie wie co ma ze mną zrobić. Dodam iż miałem badanie kolonoskopie i wyniki były w porządku. chciałem jeszcze dodać iż od czasu gdy to wszystko się zaczęło zrobiły mi sie torbiele za kolanami. Niestety jeszcze do dnia dzisiejszego nie wiem co mi dolega.

Odpowiedzi
Kategorie: Problemy skórne

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  23. Marzec 2016.

  Dzień dobry

  Nie wiem, czy było przeprowadzone badanie kału na kandydozę, jeśli nie było robione, to powinien się pan poddać również tym badaniom. Jeśli wyniki będą i w tym przypadku dobre, powinien pan przeprowadzić kurację oczyszczającą jelita.

  Z poważaniem

  dr. Podlupszki Cs