Pytanie

wzdecia mi przeszkadzaja,Nie wiem skad sie biora

Mam pytanie jakie mam wykonac badania bo mam wzdecia i nie wiem skad sie biora ,Wzdety burzuch mnie nie boli tylko czuje dyskomfort poniewaz jestem osba szczupla i wzdecia mi przeszkadzaja,Nie wiem skad sie biora .Mam 59 lat Pozdrawiam

Odpowiedzi
Kategorie: Wzdęcia

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  10. Marzec 2018.

  Dzień dobry

  Wzdęcia prawdopodobnie mają związek z problemami trawiennymi - złym, spowolnionym trawieniem. Zalecałbym stosowanie enzymów trawiennych, jak również probiotyki, które przywrócą równowagę flory jelitowej.

  Z poważaniem,

  dr Podlupszki Cs

   

Pytanie

Ciągłe wzdęcia, odbijanie się, ból brzucha, przelewanie się w jelitach, śluz w kale, raz zaparcia, raz biegunki.

Witam, Od dawna mam problemy z układem pokarmowym.Ciągłe wzdęcia, odbijanie się, ból brzucha, przelewanie się w jelitach, śluz w kale, raz zaparcia, raz biegunki.Muszę wspomnieć, że mam nietolerancję laktozy oraz glutenu, jabłka, orzechów laskowych, a także wiele alergii wziewnych.Dietę związana z alergiami przestrzegam, ale objawy nie ustępują.Objawy najbardziej występują w szkole, na lekcjach, gdy jest cisza, a mój brzuch nagle wydaje niekomfortowe odgłosy.Mam również problem ze skórą, a mianowicie na rękach wyskoczyły mi plamy czerwone, swędzące.Byłam z tym u dermatologa i przepisał mi maść (niestety nie pamiętam nazwy), czerwony kolor ustąpił, ale nadal jest taka nieprzyjemna "tarka".Co mogę z tym wszystkim zrobić? Co to może być?

Odpowiedzi
Kategorie: Wzdęcia

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  29. Styczeń 2018.

  Dzień dobry

  Na długotrwałe problemy z zaparciami z całą pewnością warto zastosować kurację oczyszczającą, Jeżeli opisane przez panią dolegliwości nie ustępują pomimo stosowania różnych leków, zalecam przeprowadzić naturalną kurację oczyszczającą. Wspominane przez panią problemy skórne również mogą mieć ścisły związek z zanieczyszczonym toksynami organizmem. Zalecam więc przeprowadzenie dobrej, naturalnej kuracji oczyszczającej.

  Z poważaniem
  dr Podlupszki Cs.


Pytanie

......mam uczucie jak by powietrze siedziało w żołądku.

Witam od tygodnia mam uczucie jak by powietrze siedziało w żołądku. Mam uczucie jak by kołatanie żołądka mam niewielki dyskomfort żołądku jakbym miała kwasy słabo mi się odbija gdy użyj kropli mostowych to przechodzi mialam miesiąc temu usg i było wszystko w porządku. Dodam że przebywam w uk a tutaj dostać się do lekarza graniczy z cudem proszę o poradę dziekuje

Odpowiedzi
Kategorie: Wzdęcia

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  5. Grudzień 2017.

  Dzień dobry

  Jeśli dolegliwości nie ustąpią, zalecam przeprowadzenie kuracji oczyszczającej, która  przy pomocy naturalnego błonnika usunie z jelit zalegające złogi. Na początek na miesiąc, a jeśli będzie poprawa to można kontynuować kurację przez następne 2 miesiące. 

  Z poważaniem

  dr Podlupszki Cs.

Pytanie

Cierpię na dolegliwość taką jak " wzdęcia".

Witam! Cierpię na dolegliwość taką jak " wzdęcia". Pojawiają się niezależnie od tego co zjem . Zawsze mam raz lub dwa razy w miesiącu i trwa to około 4 dni . Nie mam wiatrów tylko , mam wrażenie jak bym miała zaraz pęknąć a nie puści mnie z żadnej strony. W tym czasie nie pomagają żadne leki typu espumisan , no-spa itp.Robiłam usg brzucha jest ok , badania i próby wątrobowe w porządku. Proszę poradzić jakie mam wykonać badania aby poszukać przyczyny . Z góry dziękuję . Ula.

Odpowiedzi
Kategorie: Detoksykacja

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  20. Luty 2017.
  Dzień dobry

  Takie regularne wzdęcia mogą mieć związek ze zmianami hormonalnymi, wiekiem, bakteriami trudno powiedzieć bez przeprowadzenia dokładnych badań, ale  myślę, że może pani przeprowadzić kurację oczyszczającą korzystając z naturalnych preparatów, polecam  Clean Inside.

   

  Z poważaniem

  dr Podlupszki Cs.