Pytanie

Moje pytanie dotyczy preparatu Limphaktiv, czy to możliwe, że od ich używania mam mdłości?

Dzień dobry! Moje pytanie dotyczy preparatu Limphaktiv. Stosuję go mniej więcej 2 tygodnie i niestety od tego czasu codziennie rano, niekiedy wieczorem mam mdłości i zbiera mi się na wymioty!

Czy to możliwe, że ten preparat może powodować mdłości? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam Agnieszka P.

Odpowiedzi
Kategorie: Układ chłonny

Odpowiedź

 1. Koprivanecz Magdolna
  Magdolna Koprivanecz Dietetyk, dyplomowany specjalista nauk o żywieniu
  18. Październik 2018.

  Szanowna pani Agnieszko!

  Tak jak zaleca się od czasu do czasu oczyścić swój przewód pokarmowy, warto przynajmniej raz w roku  oczyścić również układ chłonny. Rola układu chłonnego (limfatycznego) polega między innymi na przenoszeniu nagromadzonych toksycznych substancji, szkodliwych osadów i martwych komórek do jelit. Może się zdarzyć, że substancje te mogą osadzić się w układzie chłonnym, w związku z czym zaburzona zostanie jego funkcja, co może prowadzić do wielu nieprzyjemnych objawów, nawet choroby.

   

  Z poważaniem

  Viktoria Dobor

  Dietetyk, dyplomowany specjalista nauk o żywieniu

   

Pytanie

Kiedy powiększenie węzłów chłonnych staje się niebezpieczne?

Dzień dobry, tydzień temu wyczułam delikatny, lekko bolesny, miękki, poruszający się guzek pod lewą pachą. Byłam na badaniach USG moich piersi, wynik był następujący: „Na lewej osi dwa nieco powiększone, płaskie węzły chłonne z zachowaną wnęką, maksymalnie 13 × 6 mm”. Uważa się, że jest to reaktywny węzeł chłonny. Nie ma zmian w piersiach. Teraz po tygodniu węzeł jest nadal namacalny, ale nie jest już wrażliwy. Chciałbym zapytać, kiedy należałoby iść sprawdzić, czy ponownie wykonać badania USG, a może potrzebne będą inne badania? Ile czasu potrwa, aż guzek zniknie? Z góry dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam Grażyna

Odpowiedzi
Kategorie: Układ chłonny

Odpowiedź

 1. Dr. Fachet
  Prof. Dr. József Fachet MD, PhD. Zajmował się badaniami nad rakiem, był immunologiem, patofizjologiem.
  22. Sierpień 2018.

  Szanowna pani!
  Dziękujemy za przejaw zaufania! W przypadku tego typu dolegliwości najlepiej skonsultować się z lekarzem, który będzie śledził przebieg choroby, przeprowadzając u pani regularne badania kontrolne. Stała obserwacja będzie konieczna. Ponadto musimy podkreślić, że każda chroniczna choroba i nowotwór to poważny problem, a na ich przebieg wpływa mnóstwo zewnętrznych i wewnętrznych faktorów. Profilaktykę, szansę na wyleczenie może zapewnić wyłącznie systematyczna, kompleksowa terapia, która łączy medycynę klasyczną z komplementarną, obejmuje również dietę, rośliny lecznicze, ruch, styl życia oraz ćwiczenia duchowe (oczywiście uwzględniając wiek i zdolności fizyczne). Stan psychiczny w znacznej mierze wpływa na procesy fizyczne całego ciała. Jeśli będzie pani zainteresowana  takim holistycznym programem terapeutycznym, prosimy o kontakt. Postaramy się pomóc!

  Z poważaniem
  Grupa lekarzy Prof. Dr. Józsefa Facheta, MD PhD

Pytanie

puchnie mi kostka u lewej nogi

Z powodu zanieczyszczonego układu limfatycznego (chłonnego) puchnie mi kostka u lewej nogi. Chciałabym się spytać, czy program Lymph Natural mogą stosować ludzie mający problemy ze sercem, i którym na dodatek usunięto tarczycę. Już czterdzieści lat z powodu zanieczyszczenia limfy i węzłów chłonnych puchnie mi lewa kostka. Cztery lata temu przeszedłem operację usunięcia tarczycy. Jak powinienem stosować ten preparat? Dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedzi
Kategorie: Układ chłonny

Odpowiedź

 1. Dr. Darnói Tibor
  Dr Tibor Darnoi Niezależny lekarz
  26. Styczeń 2017.

  Dzień dobry

  Szanowny panie program LymhNatural mogą stosować również osoby  z chorobami serca. Warto jednak pamiętać, aby zachować co najmniej 2- godzinną przerwę pomiędzy  przyjmowaniem leków i preparatów Supergreens. Ponadto należy pamiętać o przyjmowaniu odpowiedniej ilości płynów.


  Z poważaniem

  Dr Tibor Darnoi

  Niezależny lekarz

  Zespół pracowników Supergreens

   

Pytanie

Moje objawy to....ból w klatce piersiowej przy kaszlu i podczas głębszego oddech....

Witam. Podejrzewam u siebie zapalenie oskrzeli i powiększone węzły chłonne, wszystkie objawy na to wskazują. Moje objawy to suchy męczący kaszel zmieniający się w mokry z odksztuśną wydzieliną , ból w klatce piersiowej przy kaszlu i podczas głębszego oddech. Ból pleców na wysokości płuc katar i uczucie rozbicia. Gorączka dopada wieczorami a kaszel nasila się na chłodnym wilgotnym powietrzu.Problem jest taki , że jestem za granicą i nie mam możliwości iść do lekarza. A muszę chodzić do pracy , jest tam chłodno wilgotno i dużo pyłków. Czy mogę mieć jakieś problemy zdrowotne po takim czymś? Jakieś powikłania?

Odpowiedzi
Kategorie: Układ chłonny

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  22. Wrzesień 2016.

  Dzień dobry

  Trudno mi powiedzieć bez wykonania badań co może być przyczyną tych  dolegliwości. Może to być cokolwiek, nie wykluczam refluksu krtaniowo-gardłowego tzw. cichy refluks, który charakteryzuje się między innymi bólem w klatce piersiowej, kaszlem, zmęczeniem.  Nie mogę postawić właściwej diagnozy bez dokładnych badań. Jedyne co mogę zalecić to przyjmować dużo witamin szczególnie C, A, E oraz probiotyki na wzmocnienie odporności (bardzo dobry jest suplement Swiss Probiotix)

  Z poważaniem

  dr Podlupszki Cs.


Brak kategorii.

W tej kategorii nie znaleziono żadnych pytań.

Szukaj dalej lub zadaj pytanie.


Wyślij nam swoje pytanie