Pytanie

...mam ogromny problem z nawracającą grzybicą paznokci u nóg.

Dzień dobry Pani doktor Od dłuższego czasu mam ogromny problem z nawracającą grzybicą paznokci u nóg. Powoli wpadam w depresję. Zastosowałam już mnóstwo różnych leków, maści i specyfików. Wszystko pod kontrolą lekarza dermatologa. Już nie wiem co robić. Nie mam już pieniędzy na dalsze tak drogie leczenie. Bardzo proszę mi pomóc. z poważaniem Anna Staniszewska

Odpowiedzi
Kategorie: Detoksykacja Problemy ze skórą i wypadaniem włosów

Odpowiedź

 1. Dr. Apostol
  dr Eva Apostol Dermatolog – kosmetolog
  28. Luty 2017.

  Dzień dobry

  Trudno bez przeprowadzenia badań postawić jednoznacznie jakąkolwiek diagnozę, ale bardzo możliwe, że pomogłoby pani przeprowadzenie kuracji oczyszczającej. Detoksykacja całego organizmu bardzo często okazuje się skuteczna w leczeniu nie tylko grzybicy paznokci, ale również grzybicy skóry i błon śluzowych. Do oczyszczania warto zastosować naturalne preparaty ziołowe.

  Z poważaniem
  dr Eva Apostol

Pytanie

witam p.doktor mam problem z kurzajkami

witam p.doktor mam problem z kurzajkami stosuję lakiery przepisane przez lekarza mam też co 2 tygodnie wymrażanie ale to nic nie pomaga dalej one są jakby same narastały jak sobie z nimi mam poradzić ,dziękuję za odpowiedz pozdrawiam

Odpowiedzi
Kategorie: Problemy ze skórą i wypadaniem włosów

Odpowiedź

 1. Dr. Apostol
  dr Eva Apostol Dermatolog – kosmetolog
  22. Styczeń 2017.

  Dzień dobry

  Może spróbuje pani skorzystać z metody laserowego usuwania kurzajek.

  Z poważaniem

  dr Eva Apostol

   


Pytanie

Czy zastosowanie kuracji oczyszczajacej poprawi moja kondycje

Mam luszczyce skory glowy. Od dluzszego czasu niedobor zelaza. Zmiany na paznokciach, Widoczne paski. Czy zastosowanie kuracji oczyszczajacej poprawi moja kondycje. Dziekuje.

Odpowiedzi
Kategorie: Problemy ze skórą i wypadaniem włosów

Odpowiedź

 1. Dr. Apostol
  dr Eva Apostol Dermatolog – kosmetolog
  30. Grudzień 2016.

  Dzień dobry

  Bardzo możliwe, że organizmowi brak witamin i że jest zanieczyszczony toksynami. Polecam zastosowanie kompletnej kuracji oczyszczającej Clean Inside i Toxi Clean. Oczyści jelita i dostarczy  substancji odżywczych (witamin i minerałów).

   

  dr Eva Apostol

Pytanie

Co powinnam robić jeśli uporczywy trądzik nie daje za wygraną? detoks?

Dzień dobry, Od roku walczę z bardzo narastającym trądzikiem mam 27lat i nie mogę się go pozbyć, moje badania hormonalne nie wskazują na takie problemy. Zaczęłam się zastanawiać czy to nie jest związane z układem pokarmowym czuje wzdęcia mam czasami problem z nieświeżym oddechem i uporczywy trądzik. Jestem aktywna fizycznie dbam o siebie chodze na siłownie i fitness, przez to że mam problemy skórne co miesiąc chodzę na kwasy oraz peelingi kawitacyjne na skórę. Ale wciąż jest źle. Co powinnam robić jeśli uporczywy trądzik nie daje za wygraną? detoks?

Odpowiedzi
Kategorie: Problemy ze skórą i wypadaniem włosów

Odpowiedź

 1. Szarka Anita
  Anita Szarka Dietetyk
  29. Grudzień 2016.

  Dzień dobry

  Jeśli dotychczas stosowane metody pielęgnacji skóry trądzikowej nie pomogły nie zaszkodzi spróbować zastosować kurację oczyszczającą organizm, bardzo możliwe, że może to mieć związek ze złym trawieniem i zanieczyszczonymi jelitami. 

   

  Szarka Anita

  Dietetyk

Pytanie

Dość często mam problemy z trawieniem na przemian biegunki, zaparcia.

Witam. Od czasu do czasu pojawiają się sporadycznie swędzenie głowy ,skóry. Dość często się przeziębiam, łapiąc infekcje. Dość często mam problemy z trawieniem na przemian biegunki, zaparcia. Czesto mam wzdety brzuch. Ostatnio w kale pojawił się robak czarny , jak gąsienica czy coś takiego. Czesto jestem senna, zmęczona, brak koncentracji , rozdrażnienie, ciągle , tyję , puchnę , mam problemy z regularnym okresem. Lapię infekcje. Nigdy nie miałam żadnych operacji z organami wewnętrznymi. Dodam, że moja dieta często składa się ze słodyczy , ziemniaki, itp. Ostatnio piłam szałwię miałam spokój. potem piłam ostorżeń pijąc nie regularnie , problem nasilił się. Swędzenie skóry stało się bardziej uporczywe , mam pogorszony wzrok i te objawy powyzej wymieniłam. Co powinnam zrobić? . Często powracają u mnie dolegliwości. Jakie zioła powinnam stosować badz inne preparaty? . Czy brac jakieś probiotyki itp? . Jestem zmęczona tymi uporczywymi nawracającymi dolegliwościami. Dziekuję serdecznie.

Odpowiedzi
Kategorie: Biegunka Pasożyty Problemy ze skórą i wypadaniem włosów Zmęczenie

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  10. Październik 2016.

  Dzień dobry.
  Jeśli zauważyła pani w kale robaka, należy bezzwłocznie skonsultować się z lekarzem gastroenterologiem, który zrobi badania kału w celu wykrycia pasożytów lub ich jaj. Opisane przez panią dolegliwości to typowe objawy zakażenia pasożytami.

  Z poważaniem

  dr Podlupszki Cs.