Pytanie

czy w sytuacji planowania ciąży po zakończeniu tej kuracji należy odczekać jakiś czas

Witam, ile czasu trwa sama kuracja oczyszczająca jelita i czy w sytuacji planowania ciąży po zakończeniu tej kuracji należy odczekać jakiś czas, aby było to bezpieczne? Jeśli tak to ile czas należy poczekać z zajściem w ciążę?

Agnieszja B.
Odpowiedzi
Kategorie: Oczyszczanie jelit

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  21. Lipiec 2015.

  Dzień dobry


  Przeprowadzenie detoksykacji organizmu jest  jak najbardziej zalecane a to w odstępie 3 miesięcy przed planowanym zajściem w ciążę (  kuracja powinna trwać przynajmniej 2 miesięce).
  Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego

  Dr.Podlupszki Cs.

Pytanie

Czy mozna bezpiecznie wykonac detoksykacje Waszymi produktami przy jednoczesnym leczeniu depresji

Zainteresowalam sie Wasza strona dotyczaca czyszczenia i  detoksynacji organizmu.Aby zachecic meza, 75 lat chcialabym wspolnie z nim przeprowadzic kuracje. Mam 69 lat i dobre zdrowie, nie biore zadnych lekow, cisnienie krwi mam niskie.
Natomiast maz 75 lat , jest od ponad roku chory na depresje endogenna, czyli uposledzony jest wychwyt serotoniny przez przekazniki w muzgu / to opinia lekarza/. Przez 12 miesiecy bral APO-FLUOZETINE 20mg po 2 kapsulki dziennie, APO-LORAZEPAM 0,5 mg 1 x dziennie, PMS-CLONAZEPAM 2 mg 1 x dziennie , oraz CO OLANZAPINE OTD 1 tabletka  przed spaniem.
Po roku znikomych rezultatow w leczeniu doktor psychiatra zmienil leki na CYMBALTA 60 mg dziennie a po trzech tygodniach  zwiekszyl dawke do 90 mg  zazywana na noc.
Maz dobrze reaguje na CYMBALTE, rowniez ma regulowane cisnienie poprzez COVERSYL PLUS .
/ wszystkie leki stosowane na rynku kanadyjskim, gdzie mieszkamy/.
Kondycja psychiczna jest kiepska, lekarstwa zrobily spustoszenie, dlatego chcialabym przeprowadzic detoksykacje organizmu pod opieka homeopaty.
Moje pytanie, na ktore mam nadzieje otrzymac odpowiedz brzmi: Czy mozna bezpiecznie wykonac detoksykacje Waszymi produktami przy jednoczesnym leczeniu depresji preparatem CYMBALTA /duloxetine as duloxetine hydrochloride/ stosowanym wylacznie w US Canada i U K?


Na pewno doradzicie mi, abym skontaktowala sie z lekarzem, ale jestem pewna, ze lekko sie skrzywi na takie pomysly. Malgorzata T.
Odpowiedzi
Kategorie: Oczyszczanie jelit Detoksykacja

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  21. Lipiec 2015.
  Dzień dobry

  Przepraszam, że odpisuję tak późno, ale byłem ostatnio  bardzo obciążony pracą. 
  Według moich doświadczeń mogą państwo (pani i mąż) rozpocząć oczyszczanie organizmu stosując oczywiście tylko naturalne, ziołowe produkty. Zalecam jednak dotrzymywać 
   interwał przynajmniej 1 godzinę między stosowaniem leków przeciwdepresyjnych i naturalnych produktów do oczyszczania organizmu.

  Życzę dobrego zdrowia.


  Z poważaniem

       Dr  Podlupszki

Pytanie

Polip dwunastnicy

Witam
Czy oczyszczanie jelita i ze złogów i pasożytów jest dozwolona przy pokopie dwunastnicy?

Odpowiedzi
Kategorie: Oczyszczanie jelit

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  21. Lipiec 2015.
  Dzień dobry
   kuracja oczyszczająca zaleca się nawet w przypadku polipów dwunastnicy, najlepiej jednak wyleczyć - usuwając  polipy i dopiero potem oczyścić organizm.
   
  Z poważaniem

                                  dr Podlupszki Cs.

Pytanie

Czy dla mnie jest wskazane odtruwanie organizmu.

Panie Doktorze, Jestem 36 lat po operacji tarczycy-gruczolaki Teraz mam guzki przerostowe.W 1998r miałam rzekomobłoniaste zapalenie jelitpo dalacinie C. Od tego czasu gubię potas. Są to rekcje bardzo gwałtowne skoki ciśnienia.Mam nietolerancje pokarmowe głównie na mleko, jajko i gluten (nie celiakia)Czy dla mnie jest wskazane odtruwanie organizmu.Jakie są objawy oczyszczania organizmu, czy również podwyższone ciśnienie i przyspieszone tetno. Co Pan sądzi o olejku oregano. Dziekuje za odpowiedź

Odpowiedzi
Kategorie: Oczyszczanie jelit Zapalenie jelit

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  3. Lipiec 2014.

  Dzień dobry pani!
  Zacznę od końca, niestety nie mam doświadczenia z olejkiem oregano, więc nie potrafię na to odpowiedzieć. Ze względu na wcześniejsze dolegliwości rzekomobłoniastego zapalenia jelita, zalecam pani spożywanie probiotyków oraz dużo błonnika, w celu utrzymania korzystnej flory bakteryjnej.
  Jeśli chodzi o ciśnienie, proszę się nie obawiać, ponieważ podczas dobrego, naturalnego oczyszczania organizmu ani ciśnienie, ani puls nie wzrośnie.

  Z poważaniem

  Dr. Podlupszki Cs.

Pytanie

Czy faktycznie w jelitach mogą wytworzyć się aż takie osady?

Dzień dobry panie doktorze

Muszę przyznać , że całkiem mnie zainteresował program do detoksykacji organizmu Clean Inside, mam jednak wątpliwości co do działania. Na stronie internetowej widziałam zdjęcia tego co wydalali klienci stosujący Clean Inside, czegoś takiego nigdy nie widziałam, byłam przerażona. Mam do pana w związku z tym zasadnicze pytanie czy jedt to wogóle możliwe, te zdjęcia są prawdziwe? Może  tak wyglądać wydalany kał wraz  ze wszystkimi tymi złogami? Jeśli chodzi o mnie to mam nadwagę, próbowałam różnego rodzaju diety, ale ponieważ to nic nie dawało tak z tym przestałam. Obecnie staram się przynajmniej zdrowo odżywiać, nawet jak robiłam badania kolonoskopowe, było wszystko dobrze. Bardzo mnie interesuje,  czy to co jest na tych zdjęciach rzeczywiście może znajdywać się w ludzkich jelitach. Dziękuję za odpowiedź.

Grażyna

Odpowiedzi
Kategorie: Oczyszczanie jelit

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  31. Styczeń 2014.

  Dzień dobry

  Nie każdy człowiek ma tyle złogów kałowych jak pani widziała na niektórych zdjęciach, przysłanych przez klientów Natural Swiss. Najwięcej złogów mogą mieć osoby mające problemy z wypróżnianiem czyli zaparciami. Ja również stosowałem Clean Inside i choć były tam spore ilości złogów to i tak nie było to takie jak opisywali niektórzy moi klienci stosujący ten produkt. Czyli  jednym zdaniem, ilość osadów zależy tak od wieku, sposobu odżywiania i stylu życia.Takie złogi wytworzą się po latach u niemal każdego człowieka.

  Pozdrawiam serdecznie

  Dr. Podlupszki