Pytanie

Od miesiąca używam zestawu Clean Inside

Witam Panie doktorze. Od miesiąca używam zestawu Clean Inside. W tym czasie mam wzdęty brzuch, nieprzyjemny zapach z ust oraz nieprzyjemny zapach potu. Po za tym wypróżnianie jest regularne. Czy powinnam stosować dietę pod czas oczyszczania lub nie spożywać jakiś konkretnych produktów? Pozdrawiam .

Odpowiedzi
Kategorie: Oczyszczanie jelit

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  23. Luty 2017.
  Dzień dobry
   
  Według mnie  to tylko  reakcja organizmu na proces oczyszczania, jeśli chodzi o dietę to należy spożywać jak najwięcej świeżych warzyw i owoców a co najważniejsze dużo pić, najlepiej świeże soki owocowe, niegazowane wody mineralne, herbatki ziołowe bez cukru. Jeśli pojawiły się wzdęcia powinna pani troszkę zmniejszyć dawkę błonnika.
   

  Z poważaniem

  dr Podlupszki Cs.

Pytanie

Cierpię na dolegliwość taką jak

Witam! Cierpię na dolegliwość taką jak " wzdęcia". Pojawiają się niezależnie od tego co zjem . Zawsze mam raz lub dwa razy w miesiącu i trwa to około 4 dni . Nie mam wiatrów tylko , mam wrażenie jak bym miała zaraz pęknąć a nie puści mnie z żadnej strony. W tym czasie nie pomagają żadne leki typu espumisan , no-spa itp.Robiłam usg brzucha jest ok , badania i próby wątrobowe w porządku. Proszę poradzić jakie mam wykonać badania aby poszukać przyczyny . Z góry dziękuję . Ula.

Odpowiedzi
Kategorie: Oczyszczanie jelit

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  20. Luty 2017.
  Dzień dobry

  Takie regularne wzdęcia mogą mieć związek ze zmianami hormonalnymi, wiekiem, bakteriami trudno powiedzieć bez przeprowadzenia dokładnych badań, ale  myślę, że może pani przeprowadzić kurację oczyszczającą korzystając z naturalnych preparatów, polecam  Clean Inside.

   

  Z poważaniem

  dr Podlupszki Cs.

Pytanie

czy w sytuacji planowania ciąży po zakończeniu tej kuracji należy odczekać jakiś czas

Witam, ile czasu trwa sama kuracja oczyszczająca jelita i czy w sytuacji planowania ciąży po zakończeniu tej kuracji należy odczekać jakiś czas, aby było to bezpieczne? Jeśli tak to ile czas należy poczekać z zajściem w ciążę?

Agnieszja B.
Odpowiedzi
Kategorie: Oczyszczanie jelit

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  21. Lipiec 2015.

  Dzień dobry


  Przeprowadzenie detoksykacji organizmu jest  jak najbardziej zalecane a to w odstępie 3 miesięcy przed planowanym zajściem w ciążę (  kuracja powinna trwać przynajmniej 2 miesięce).
  Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego

  Dr.Podlupszki Cs.

Pytanie

Czy faktycznie w jelitach mogą wytworzyć się aż takie osady?

Dzień dobry panie doktorze

Muszę przyznać , że całkiem mnie zainteresował program do detoksykacji organizmu Clean Inside, mam jednak wątpliwości co do działania. Na stronie internetowej widziałam zdjęcia tego co wydalali klienci stosujący Clean Inside, czegoś takiego nigdy nie widziałam, byłam przerażona. Mam do pana w związku z tym zasadnicze pytanie czy jedt to wogóle możliwe, te zdjęcia są prawdziwe? Może  tak wyglądać wydalany kał wraz  ze wszystkimi tymi złogami? Jeśli chodzi o mnie to mam nadwagę, próbowałam różnego rodzaju diety, ale ponieważ to nic nie dawało tak z tym przestałam. Obecnie staram się przynajmniej zdrowo odżywiać, nawet jak robiłam badania kolonoskopowe, było wszystko dobrze. Bardzo mnie interesuje,  czy to co jest na tych zdjęciach rzeczywiście może znajdywać się w ludzkich jelitach. Dziękuję za odpowiedź.

Grażyna

Odpowiedzi
Kategorie: Oczyszczanie jelit

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  31. Styczeń 2014.

  Dzień dobry

  Nie każdy człowiek ma tyle złogów kałowych jak pani widziała na niektórych zdjęciach, przysłanych przez klientów Natural Swiss. Najwięcej złogów mogą mieć osoby mające problemy z wypróżnianiem czyli zaparciami. Ja również stosowałem Clean Inside i choć były tam spore ilości złogów to i tak nie było to takie jak opisywali niektórzy moi klienci stosujący ten produkt. Czyli  jednym zdaniem, ilość osadów zależy tak od wieku, sposobu odżywiania i stylu życia.Takie złogi wytworzą się po latach u niemal każdego człowieka.

  Pozdrawiam serdecznie

  Dr. PodlupszkiPytanie

Mogę stosować produkty jeśli mam zapalenie jelit?

Szanowny panie doktorze!

Prawie dwa lata temu lekarz po przeprowadzeniu badania stwierdził u mnie bakterię -Helikopter pylori oraz zapalenie błony śluzowej żołądka.

Po antybiotykach, które mi zapisano mój stan zdrowia  wcale  sią nie poprawił, wciąż mam ostre bóle i kłucie pod prawym żebrem w dodatku podczas kolejnego badania stwierdzono ostre zapalenie żołądka i dwunastnicy. Brałem w tym celu znowu antybiotyki( które niestety powodowały u mnie bóle żołądka).Dwa miesiące temu zaczęłam stosować leki homeopatyczne, obecnie czuję się trochę lepiej, ale w zeszłym tygodniu podczas badania ultrasonograficznego stwierdzono powiększenie wątroby. Pozostałe wyniki badań były dobre. Nigdy nie miałam problemów z wypróżnianiem, pijem dużo płynów przede wszystkim czystą wodę, dziennie 2-3 litry, prowadzę zdrowy styl życia, nie piję, nie palę. Piszę wiąc do pana, panie doktorze, ponieważ sporo czytałem na temat produktów do oczyszczenia organizmu i bardzo interesuje mnie Parasic, panie doktorze proszę mi powiedzieć, czy ja mogę stosować ten preparat?

Serdecznie dziękuję za odpowiedź

Gabriela

Odpowiedzi
Kategorie: Oczyszczanie jelit

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  24. Styczeń 2014.

  Witam serdecznie pani Gabrielo

  Moim zdaniem najważniejsze jest przejść badaniami, które absolutnie wykluczą chorobę Crohna i Celiakię, jeśli wyniki badań będą negatywne jak najbardziej polecam stosowanie programu Clean Inside.

  Życzę pani dużo zdrowia i cierpliwości.

                Z poważaniem

  Dr. Podlupszki

Pytanie

Mogę używać podczas kuracji środki przeczyszczające?

Dzień dobry

Pana adres znalazłam na stronie Natural Swiss. Z programu  Clean Inside jestem bardzo zadowolona, potrzebuję jednak rady  od lekarza. Program stosuję 3 tygodnie i wszystko jest w porządku, zaparcia powoli ustępują. Ostatnio i choć wypróżnienia są regularne, stolca jest bardzo mało i jest rzadki, prawie jak woda tylko koloru brązowego. W drugim tygodniu taki problem miałam tylko raz, ale już na drugi dzień wszystko było w normie. Mam wrażenie, że nagromadziło się tam mnóstwo osadów, które nie mogą zostać całkowicie wydalone. Chcę wypróbować coś na przeczyszczenie, ale boję się, że naruszę ścianę jelita. Za odpowiedź  z góry uprzejmie dziękuję.

Krystyna

Odpowiedzi
Kategorie: Oczyszczanie jelit

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  21. Styczeń 2014.

  Droga pani Krystyno

  Podczas stosowania programu Clean Inside, nie należy obciążać organizmu innymi środkami przeczyszczającymi. Produkty Clean Inside zawierają wszystkie niezbędne składniki ułatwiające wypróżnianie.

  Pozdrawiam serdecznie

  Dr. Podlupszki