Pytanie

non stop czuje w gardle flegme ktorej nie mogę się pozbyc

mam jeden problem non stop czuje w gardle flegme ktorej nie mogę się pozbyc, szczegolnie nocą, nie mam zadnych innych objawow, lekarz rodzinny podejrzewał refluks i zalecil brac Lanzul, po miesiacu pani dr skierowa la mnie do laryngologa, ktory stwierdził zaczerwienienie gardła ale zalecił brac Helicid, po miesiacu zaczeły mi wypadac włosy i swedzic głowa( w tej chwili kleczenie dermatologiczne bo zbyt duzo włosow straciłam ), więc laryngolog kazał odstawic leki skierowal mnie na badanie z rozpoznaniem zapalenie przełyku , refluks przełyku, LA A. badanie u gastrologiczne wyniku gastrofiberoskopia.... przełyk-trzon prawidłowy , sluzowka we wpuscie z pojedyncza , linijną nadzerką, wpust ścisły : linia Z regularna , zlokalizowana na wysokosci rozworu przepony , pozostaje w łacznosci z fałdami żołsdka, Fałdy , perystaltyks prawidłowe, sciany podatne na rozdmuchiwanie , Błona śluzowa rózowa bez wodocznych zmian chorobowych ,odzwiernik prawidłowy. Dwunastnica -opuszczks i częś zstepujaca bez zmian . Wnoski z badania Zapalenie przełyku LA A , wycinki do badania 1-atrum, 2-trzon Wynik badania rozpoznanie kliniczne Zapalenie prze lyku LA A ...1-2 Mucosa antralis et corporis ventr'culi sine laesionibus , Helicobacter pylori (-) Lekarz rodzinny, uznał, ze jesli po lekach ypadły mi włosy, to nie bedzie farmakologicznego leczenia tylko dieta jak przy refluksie, owoce , warzynasurowe, gazopedne , soki, chleb razowy itp usunąc z diety, mija prawie 2 miesiace , dieta nie pomaga a ja mecze sie z flegmą, co mam robic , ewentualnie do jakiego specjalisty udac sie na leczenie i czy leczenie jest potrzebne czy tylko dieta

Odpowiedzi
Kategorie: Kuracja oczyszczająca

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  13. Styczeń 2019.
  Dzień dobry 
  Opisane objawy- zarówno wydzielina w gardle, jak i wypadanie włosów wskazują na to, że organizm prawdopodobnie jest  lekko podtruty  silnymi lekami, które pani zażywała. Oprócz zaleconej diety polecamy również przeprowadzić łagodną, ziołową kurację oczyszczającą Clean Inside przez okres przynajmniej  dwóch miesięcy. 
   
  Z poważaniem
  dr Podlupszki Csaba 

Pytanie

Proszę o radę, czy kuracja oczyszczająca może mi pomóc?

Dzień dobry panie doktorze od dłuższego czasu mam problemy z trawieniem, wzdęciami i bólami brzucha, szczególnie po jedzeniu.Cząsto odczuwam bóle w okolicy prawej łopatki. Czytałem wiele artykułów i książek i zastanawiam się czy ma to związek ze złym trawieniem. Już prawie trzy lata przestrzegam zasad dobrego odżywiania, jem wiele owoców, warzyw, ciemne pieczywo, ryby, produkty bogate w błonnik. Do 21 roku życia jadłem cokolwiek i kiedykolwiek , czy możliwe jest to, że  teraz właśnie objawiają się skutki takiego nieregularnego i niezdrowego odżywiania? Pomogła by mi detoksykacja organizmu? Proszę o radę.

Dziękuję uprzejmie za odpowiedź i życzę wielu sukcesów zawodowych i prywatnych.

Janusz

Odpowiedzi
Kategorie: Kuracja oczyszczająca

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  8. Październik 2015.

                Szanowny panie

  Z pewnością pana poprzedni styl i sposób odżywiania ma ogromny wpływ na obecne samopoczucie. Przede wszystkim polecam wykonać kompletne badania endokrynologiczne oraz USG brzucha, jeśli wyniki będą negatywne wtedy jak najbardziej zalecam używanie enzymów trawiennych oraz zastosowanie programu do wewnętrznego oczyszczania organizmu Clean Inside.

  Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia.

   

  dr Podlupszki Cs.

Pytanie

Czy dla mnie jest wskazane odtruwanie organizmu.

Panie Doktorze, Jestem 36 lat po operacji tarczycy-gruczolaki Teraz mam guzki przerostowe.W 1998r miałam rzekomobłoniaste zapalenie jelitpo dalacinie C. Od tego czasu gubię potas. Są to rekcje bardzo gwałtowne skoki ciśnienia.Mam nietolerancje pokarmowe głównie na mleko, jajko i gluten (nie celiakia)Czy dla mnie jest wskazane odtruwanie organizmu.Jakie są objawy oczyszczania organizmu, czy również podwyższone ciśnienie i przyspieszone tetno. Co Pan sądzi o olejku oregano. Dziekuje za odpowiedź

Odpowiedzi
Kategorie: Kuracja oczyszczająca

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  3. Lipiec 2014.

  Dzień dobry pani!
  Zacznę od końca, niestety nie mam doświadczenia z olejkiem oregano, więc nie potrafię na to odpowiedzieć. Ze względu na wcześniejsze dolegliwości rzekomobłoniastego zapalenia jelita, zalecam pani spożywanie probiotyków oraz dużo błonnika, w celu utrzymania korzystnej flory bakteryjnej.
  Jeśli chodzi o ciśnienie, proszę się nie obawiać, ponieważ podczas dobrego, naturalnego oczyszczania organizmu ani ciśnienie, ani puls nie wzrośnie.

  Z poważaniem

  Dr. Podlupszki Cs.


Brak kategorii.

W tej kategorii nie znaleziono żadnych pytań.

Szukaj dalej lub zadaj pytanie.


Wyślij nam swoje pytanie