Pytanie

czytalam ze moga byc w takich przypadlosciach pasozyty w mozgu....

Syn 21 lat w zeszlym roku dostal depresji zaraz zgubil pamiec o 3 lata sikal pod siebie dostal psychoz. Byl w szpitalu psych 6 mcy. Kilka lekow nie zadzialalo teraz bierze bardzo mocny psychoza nadal trwa smutek depresja niechec do zycia. Czy kuracja oczyszczajaca przyniesie pomoc? czytalam ze moga byc w takich przypadlosciach pasozyty w mozgu..mieszkam w UK kontakt z lekarzem tu to temat rzeka. Prosze o porade.

Odpowiedzi
Kategorie: Detoksykacja

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  25. Styczeń 2018.

   

  Witam serdecznie
   
  Nie znam co prawda historii choroby, ani nazwy leków, które syn zażywał, ale myślę, że kuracja oczyszczająca w tym przypadku by naprawdę mogła być skuteczna. 
   
  Z poważaniem
  dr Podlupszki Cs.

Pytanie

Czy z kurację ToxiClean może zastosować osoba chora na marskość wątroby?

Witam. Czy z kurację ToxiClean może zastosować osoba chora na marskość wątroby? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Odpowiedzi
Kategorie: Detoksykacja

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  7. Grudzień 2015.

  Witam serdecznie

  Jeśli były u pani robione próby wątrobowe i te były w normie nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania Toxi Clean. 

  Z poważaniem

  dr Podlupszki Cs.

   


Pytanie

Czy mozna bezpiecznie wykonac detoksykacje Waszymi produktami przy jednoczesnym leczeniu depresji

Zainteresowalam sie Wasza strona dotyczaca czyszczenia i  detoksynacji organizmu.Aby zachecic meza, 75 lat chcialabym wspolnie z nim przeprowadzic kuracje. Mam 69 lat i dobre zdrowie, nie biore zadnych lekow, cisnienie krwi mam niskie.
Natomiast maz 75 lat , jest od ponad roku chory na depresje endogenna, czyli uposledzony jest wychwyt serotoniny przez przekazniki w muzgu / to opinia lekarza/. Przez 12 miesiecy bral APO-FLUOZETINE 20mg po 2 kapsulki dziennie, APO-LORAZEPAM 0,5 mg 1 x dziennie, PMS-CLONAZEPAM 2 mg 1 x dziennie , oraz CO OLANZAPINE OTD 1 tabletka  przed spaniem.
Po roku znikomych rezultatow w leczeniu doktor psychiatra zmienil leki na CYMBALTA 60 mg dziennie a po trzech tygodniach  zwiekszyl dawke do 90 mg  zazywana na noc.
Maz dobrze reaguje na CYMBALTE, rowniez ma regulowane cisnienie poprzez COVERSYL PLUS .
/ wszystkie leki stosowane na rynku kanadyjskim, gdzie mieszkamy/.
Kondycja psychiczna jest kiepska, lekarstwa zrobily spustoszenie, dlatego chcialabym przeprowadzic detoksykacje organizmu pod opieka homeopaty.
Moje pytanie, na ktore mam nadzieje otrzymac odpowiedz brzmi: Czy mozna bezpiecznie wykonac detoksykacje Waszymi produktami przy jednoczesnym leczeniu depresji preparatem CYMBALTA /duloxetine as duloxetine hydrochloride/ stosowanym wylacznie w US Canada i U K?

 

Na pewno doradzicie mi, abym skontaktowala sie z lekarzem, ale jestem pewna, ze lekko sie skrzywi na takie pomysly. Malgorzata T.

Odpowiedzi
Kategorie: Detoksykacja

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  21. Lipiec 2015.
  Dzień dobry

  Przepraszam, że odpisuję tak późno, ale byłem ostatnio  bardzo obciążony pracą. 
  Według moich doświadczeń mogą państwo (pani i mąż) rozpocząć oczyszczanie organizmu stosując oczywiście tylko naturalne, ziołowe produkty. Zalecam jednak dotrzymywać 
   interwał przynajmniej 1 godzinę między stosowaniem leków przeciwdepresyjnych i naturalnych produktów do oczyszczania organizmu.

  Życzę dobrego zdrowia.


  Z poważaniem

       Dr  Podlupszki

Pytanie

Czy problemy z arytmią serca mają związek z używaniem Clean Inside?

Dzień dobry

Mój mąż od trzech tygodni stosuje produkty do detoksykacji  Clean Inside, ale od 3 dni ma problemy z arytmią serca. Proszę o radę czy ma przerwać kurację, czy to jest związane z suplementami, które teraz stosuje Clean Inside?

Dziękuję za szybką odpowiedź.

Z poważaniem Aleksandra

Odpowiedzi
Kategorie: Detoksykacja

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  23. Styczeń 2014.

  Pozdrawiam serdecznie

  Arytmia jest objawem różnych schorzeń serca albo ogólnoustrojowych. Do arytmii serca może prowadzić m.in.zapalenie mięśnia sercowego, astma, nadciśnienie tętnicze, nadczynność tarczycy, niedobór potasu, magnezu czy wapnia w organizmie, stres lub zażywanie niektórych lieków, warto także pamiętać, że zaburzenia rytmu serca mogą się pojawić również po nadużyciu alkoholu, kawy, a nawet mocnej herbaty. Z pewnością stwierdzam, że suplementy Clean Inside nie są bezpośrednią przyczyną zaburzeń rytmu serca, ale zalecam na 1 tydzień przerwać stosowanie herbatki Slim Tea, bo tylko on może być przyczyną arytmii. Proszę o kontakt czy nastąpiła poprawa, dziękuję i pozdrawiam

  Dr. Podlupszki