Pytanie

Czesto dochodzi do takich sytuacji ze chce mi sie juz spac zanim cokolwiek zaczne robic

Witam , mam 22 lata na co dzien pracuje fizycznie po 7h trenuje pilke nozna 2x w tyg do tego raz w niedziele dochodzi mecz sypiam po 6-7 h . Czesto dochodzi do takich sytuacji ze chce mi sie juz spac zanim cokolwiek zaczne robic przyjde z roboty chce mi sie spac około 20 chce mi sie spac znajomi dziwia sie mowili zebym sie przebadał, do tego dochodzi słaba pamiec jestem magazynierem czasami nie potrafie sie skupic nie pamietam czego ile jest na magazynie gdzie sprawdzałem jakas pozycje np godzine temu rozkojarzam sie mysle o czym innym zamiast skupic sie na robocie , nie wiem czy własciwie sie kierje piszac tu ta wiadomosc ale moze problem jest w mojej diecie?

Odpowiedzi
Kategorie: Chroniczny syndrom wyczerpania

Odpowiedź

 1. Dr. Rónay
  Barbara Ronay Specjalista w dziedzinie dietetyki
  17. Październik 2016.


   

  Dzień dobry

  Bardzo możliwe, że opisywane przez pana objawy mogą mieć związek z niewłaściwą dietą lub obecnością pasożytów w organizmie. Zalecam przeprowadzenie dokładnych badań lub wykonanie kuracji oczyszczającej, która oczyści i zregeneruje cały organizm, często sama taka kuracja bardzo pomaga, ale jeśli po przeprowadzeniu kuracji oczyszczającej dolegliwości nie ustąpią, należy skonsultować się z lekarzem.

  Z poważaniem

  dr. Barbara Ronay

Pytanie

Moje objawy to....ból w klatce piersiowej przy kaszlu i podczas głębszego oddech....

Witam. Podejrzewam u siebie zapalenie oskrzeli wszystkie objawy na to wskazują. Moje objawy to suchy męczący kaszel zmieniający się w mokry z odksztuśną wydzieliną , ból w klatce piersiowej przy kaszlu i podczas głębszego oddech. Ból pleców na wysokości płuc katar i uczucie rozbicia. Gorączka dopada wieczorami a kaszel nasila się na chłodnym wilgotnym powietrzu.Problem jest taki , że jestem za granicą i nie mam możliwości iść do lekarza. A muszę chodzić do pracy , jest tam chłodno wilgotno i dużo pyłków. Czy mogę mieć jakieś problemy zdrowotne po takim czymś? Jakieś powikłania?

Odpowiedzi
Kategorie: Chroniczny syndrom wyczerpania Refluks Zmęczenie

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  22. Wrzesień 2016.

  Dzień dobry

  Trudno mi powiedzieć bez wykonania badań co może być przyczyną tych  dolegliwości. Może to być cokolwiek, nie wykluczam refluksu krtaniowo-gardłowego tzw. cichy refluks, który charakteryzuje się między innymi bólem w klatce piersiowej, kaszlem, zmęczeniem.  Nie mogę postawić właściwej diagnozy bez dokładnych badań. Jedyne co mogę zalecić to przyjmować dużo witamin szczególnie C, A, E oraz probiotyki na wzmocnienie odporności (bardzo dobry jest suplement Swiss Probiotix)

  Z poważaniem

  dr Podlupszki Cs.


Brak kategorii.

W tej kategorii nie znaleziono żadnych pytań.

Szukaj dalej lub zadaj pytanie.


Wyślij nam swoje pytanie