Pytanie

około 2 lat mam problem z wypróżnianiem(ciągłe zaparcia)

witam Pana od około 2 lat mam problem z wypróżnianiem(ciągłe zaparcia) byłem na kolonoskopii, badaniach krwi i nic nie wykryto. przez pół roku próbowałem sobie sam z tym radzić mając nadzieje że przejdzie(brałem leki na przeczyszczenie) pomagalo tylko na chwile, zażywałem debretin, duphalak przez jakis czas pomagalo ale nie do konca, pozniej przez 3 miesiae bralem triphale, blonnik witalny(biore do dzisiaj), ojel rokitnikowy(pomoglo w duzym stopniu ale tylko te 3 rzeczy naraz) ale jak probowalem przestac palic papierosy to wszystko powrocilo i nic nie pomaga. prosze powiedzieć czy produkt CLEAN ISIDE pomoze , mam 23 lata i nie wiem co mam robic

Dziękuję za odpowiedź
Łukasz
Odpowiedzi
Kategorie: Zaparcia Błonnik

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  11. Wrzesień 2014.

  Dzień dobry
  Z powodzeniem może pan rozpocząć kurację z programem Clean Inside. Miałem już mnóstwo klientów, którzy już w trakcie używania produktów pozbyli się kłopotów z wypróżnianiem i wielu różnych problemów trawiennych. 


  Z poważaniem

  Dr. Podlupszki Cs.

Pytanie

Czy Clean Inside pomoże przy grzybicy Aspergillus?

Dzień dobry panie doktorze

Już prawie cztery tygodnie stosuję błonnik Clean Inside do oczyszczania jelita grubego. Nie wiem czy to w porządku, ale to co wydalam wcale nie wygląda tak jak to co widziałam na obrazkach lub filmach umieszczonych na stronie internetowej firmy. Wypróżnienia są wprawdzie prawidłowe, ale oczekiwałam, że również będę widziała te poskręcane sznury z wydalanego kału, no niestety nic takiego nie spostrzegłam.Kilka miesięcy temu gdy poszłam do lekarza z powodu nasilonych wzdęć brzucha, po przeprowadzonych badaniach stwierdzono u mnie grzybicę a dokładnie grzyba Aspergillus. Wzdęcia wciąż mi dolegały więc postanowiłam zastosować błonnik Clean Inside, ten mi naprawdę pomógł, ale co z tym wypróżnianiem, czy to co widziałam na zdjęciach to efekt prawdziwego oczyszczania a to moje oczyszczanie jest mniej efektywne na ile ja takich „sznurów” u siebie nie spostrzegłam. Bardzo pana proszę panie doktorze o opinię na ten temat.

Z góry dziękuję za odpowiedź

Halina

Odpowiedzi
Kategorie: Błonnik

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  26. Luty 2014.

  Szanowna pani

  Pozbycie się grzyba nie jest łatwą sprawą, grzyb Aspergillus fumigatus jest niemal wszędzie, wzrasta on w ziemi, na liściach, w żywności, można go także znaleźć nawet w nawiewach powietrznych oraz środkach okdażających. Drobnoustroje rodzaju Aspergillus są odpowiedzialne za wywołanie grzybic u pacjentów z upośledzoną obroną immunologiczną.Do organizmu ludzkiego przedostaje się poprzez układ oddechowy. Zalecam stosowanie diety oraz dostosowanie się do rad swojego lekarza.

  Jeśli chodzi o efekty działania Clean Inside, zapewniam panią, że warunkiem skutecznego oczyszczania wcale nie jest wygląd stolicy i choć jak sama pani widziała na zdjęciach zdarzają się również tego typu. Już to, że ustąpiły wzdęcia świadczy o tym, że pani organizm powoli się uzdrawia.

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

  Dr. Podlupszki


Brak kategorii.

W tej kategorii nie znaleziono żadnych pytań.

Szukaj dalej lub zadaj pytanie.


Wyślij nam swoje pytanie