Pytanie

czy w tej chorobie i w chorobach immunologicznych pomogłoby oczyszczanie całego organizmu

Szanowna Pani choruję na RZS i nie podjęłam jeszcze żadnego leczenia farmakologicznego.,czy w tej chorobie i w chorobach immunologicznych pomogłoby oczyszczanie całego organizmu w tym z pasożytów i bakterii oraz detoksykacja .Proszę o odpowiedź jaki program bardzo pomógł by mi i jaki warto zastosować. Z góry dziękuję.

Odpowiedzi
Kategorie: Alergia Problemy ze skórą i wypadaniem włosów

Odpowiedź

 1. Szarka Anita
  Anita Szarka Dietetyk
  9. Kwiecień 2017.
  Dzień dobry
   
  Oczyszczenie organizmu może tylko pomóc, z pewnością jest korzystne w przypadku RZS jak i innych chorób immunologicznych. Wzmocnienie odporności to klucz do zdrowia, tak więc zalecam błonnik, probiotyki i usunięcie złogów i pasożytów z jelit i całego organizmu. 
   
  Z poważaniem
  Anita Szarka,
  dietetyk

Pytanie

Piszę z zapytaniem, co poleciłby Pan na bolerioze

Witam serdecznie,

Piszę z zapytaniem, co poleciłby Pan na bolerioze. Okazało się że przechodzę boleriozę ( nie była leczona antybiotykiem),a u mnie ostatnio zdiagnozowano także zapalenie mięśnia sercowego. Jestem słaba, bez chęci do życia, właściwie co 2 tyg. choruję, a 2 tyg. spokoju. Przechodzę wtedy coś jakby grypę.

 

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Dodam , że mam 26 lat i bardzo chciałabym się starać o dziecko, mój stan zdrowia jednak na dzień dzisiejszy mi nie pozwala, jak się wzmocnić? Wiem, że należy się  odrobaczyć itp. ale jak poradzić sobie z boleriozą i ogniskiem zapalnym w organiźmie?

Pozdrawiam

Kamila J. Hajto

Odpowiedzi
Kategorie: Alergia Problemy ze skórą i wypadaniem włosów

Odpowiedź

 1. Dr. Podlupszki
  dr Podlupszki Csaba Gastroenterolog
  23. Czerwiec 2015.
  Dzień dobry

  Jeśli u pani stwierdzono boleriozę, z pewnością należy ją wyleczyć - antybiotykami. Oczyszczanie można przeprowadzić dopiero później po wyleczeniu boleriozy,  zalecam oczyszczanie organizmu naturalnymi produktami firmy Natural Swiss.  Z poważaniem
                                    Podlupszki Cs.

Brak kategorii.

W tej kategorii nie znaleziono żadnych pytań.

Szukaj dalej lub zadaj pytanie.


Wyślij nam swoje pytanie